18.8 C
Скопје
22:35 - 19 мај, 2024

Ознака : улица ленинова

Сцена

Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“

Igor
Вчераутро, улицата „Ленинова“ ја разубаве оваа прекрасна девојка облечена во макси фустан со карнери. Дали да гледаш во фустанот или во девојката! Убавицата модниот изглед...