16.8 C
Скопје
23:53 - 19 мај, 2024

Ознака : уличен

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ЕСПРЕСО ФОТКА НА ДЕНОТ: Најдотераниот уличен продавач во Скопје

Еспресо
Мислевте дека сте доволно дотерани? Хмм.. Погледнете како е дотеран најдотераниот уличен продавач во Скопје.  ...