Ознака : ученик

Ви Препорачуваме

Скандал во училиште: Наставничка по биологија имала секс со ученикот. Се појави снимка од училницата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Во училиште во рускиот град Астрахан се случил скандал откако се појавија информации дека наставничка по биологија (35) имала секс со ученик од деветотто одделение,...