19.8 C
Скопје
22:11 - 19 мај, 2024

Ознака : туѓите различности

АстроМала астро школаСлајдер

НАЈГОЛЕМИОТ „ЧУДАК“ ВО ХОРОСКОПОТ: Несфатливи за светот околу себе поради резервираноста во однос на другите

М.Р
Делуваат многу ладно, невклопливо и емотивно недостапно, а токму тоа е причината што другите ги доживуваат како чудаци. Родените во знакот на Јарецот често се несфатливи за...