36.8 C
Скопје
17:17 - 18 јуни, 2024

Ознака : хумор и емоции

АстроМала астро школаСлајдер

НАЈГОЛЕМИОТ „ЧУДАК“ ВО ХОРОСКОПОТ: Несфатливи за светот околу себе поради резервираноста во однос на другите

М.Р
Делуваат многу ладно, невклопливо и емотивно недостапно, а токму тоа е причината што другите ги доживуваат како чудаци. Родените во знакот на Јарецот често се несфатливи за...