16.8 C
Скопје
08:15 - 22 мај, 2024

Ознака : трилер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСценаФилм и ТВ

Хали Бери во нов трилер: „Хали е совршена личност за да го пренесе психолошкиот ужас на мајка која се бори за семејството“

Еспресо
Хали Бери ќе глуми во трилерот Mother Land во режија на Александар Аја. Актерката неодамна глумеше во Џон Вик: Поглавје 3 – Парабелум, а исто...