15.8 C
Скопје
07:28 - 22 мај, 2024

Ознака : Трејли Ли Соер

ЛајфстајлСлајдерСтил

НОСИ ИСКИНАТИ ФАРМЕРКИ, БИКИНИ И МИНИ ЗДОЛНИШТА НА 50 ГОДИНИ: Зошто да не?

Ирена Трајкова
50-годишната модна уредничка Трејли Ли Соер не се согласува со овие тврдења.   View this post on Instagram   A post shared by trayslounge (@trayslounge)...