16.8 C
Скопје
04:06 - 20 мај, 2024

Ознака : травијата

Секојдневие

„Травијата“ од тераса како поддршка до сите што се во карантин: Морници ќе ве полазат од ова што ќе го видите (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Ако коронавирусот донесе нешто добро, тоа секако е чувството на солидарност помеѓу луѓето и потребата да направиме се’ што можеме за да им помогнеме на...