14.8 C
Скопје
22:36 - 29 мај, 2024

Ознака : Тони Наумовски

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

На еспресо со… Тони Наумовски, актер: На сцената, како и во животот, треба да се брза бавно

Јасмина Пакашки
Низ ваков процес на добивање интервју до сега не сум поминала. Не се познававме, па Тони, штом патот го донесе од неговата Битола во Скопје,...