10.8 C
Скопје
05:05 - 23 мај, 2024

Ознака : тимоти чамлет

Uncategorized

Ги засени Бред Пит и Бекам: Актерот од „Call me by your name“ најдобро облечен маж во светот! (ФОТО)

Слободен Печат
Тимоти Чамлет прогласен е за најдобро облечен маж од светот на познатите. Тој ласкавата титула за најдобро облечен маж на светот ја „заработи“ благодарение на...