10.8 C
Скопје
04:45 - 23 мај, 2024

Ознака : тетовирање

Секојдневие

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Славејќи ја фината изработка и традиционалната јапонска уметност, „Лексус“ го нарача првиот тетовиран автомобил во светот. Единствената интерпретација на компактниот СУВ УХ го дизајнирала и...