15.8 C
Скопје
07:08 - 22 мај, 2024

Ознака : тендер

ЕспресоСлајдер

Мицкоски никогаш нема да излезе од тендер матрицата – Арсовска без влакно на јазикот одговори на советнички прашања

Еспресо
Каде е шпицниот градоначалник, не го гледам тука? Каде се крие Мицкоски? Во ВМРО-ДПМНЕ има многу чесни, вредни, храбри луѓе. Мицкоски за жал не е...