10.8 C
Скопје
05:43 - 23 мај, 2024

Ознака : татко и

Секојдневие

Се венчала во болница за да ја исполни последната желба на татко ѝ кој бил на смртна постела!

Еспресо
Откако минатата година се вериле, Шелби Счвеикхарт и Џерд Конвил од Ивансвил, почнале да ја планираат својата венчавка за 3-ти ноември, 2020-та година, имајќи предвид...