23.8 C
Скопје
14:20 - 30 мај, 2024

Ознака : Татјана Патиц

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Крафорд, Шифер и други супермодели се збогуваат со Татјана Патиц: „Се надевам дека ќе јаваш коњ низ бескрајни ливади…“

Еспресо
Синди Крафорд, Клаудија Шифер и други супермодели ѝ оддадоа почит на Татјана Патиц. Легендите на модната писта посветија објави на Инстаграм на нивната почината колешка....
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСценаЧудесни жени

Сакаше да избега од лудилото на современиот свет: Скромната животна приказна на гламурната убавица Татјана Патиц

Еспресо
Супермоделката имаше неколку љубовните врски, но се успеа да роди дете. Подоцна, посвои син и одлучи животот да му го посвети нему и на домашните...