25.8 C
Скопје
13:47 - 25 мај, 2024

Ознака : Татијана Стефановска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Пејачката Татијана Стефановска позира во розево палто, а под палтото нема облека! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Татјана Стефановска повторно за своите обожаватели на социјалните мрежи приреди пријатно изненадување. Таа сподели фотографија на која позира во розево палто под кое...
Наши ФациСлајдерСцена

Кога не можеме да пееме, тогаш ќе се сликаме: Фолк-пејачката Татијана Стефановска ги изненади обожавателите! (ФОТО)

Васко Спасоски
– Кога не можеме да пееме, тогаш ќе се сликаме – низ шега вели познатата фолк-пејачка Татијана Стефановска, која за своите обожаватели подготви неколку „интересни“...