10.8 C
Скопје
05:57 - 23 мај, 2024

Ознака : тантрички секс

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ТАНТРИЧКИ СЕКС: 3 Вежби да го отклучите ова древно водење на љубов

Еспресо
Тантричкиот секс е древна Хинду практика која трае повеќе од 5.000 години и значи „ткаење и проширување на енергијата“. Тоа е бавна форма на секс...