26.8 C
Скопје
14:12 - 25 мај, 2024

Ознака : танц со ѕвездите

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) МОНИКА БЕЛУЧИ ВО „ТАНЦ СО ЅВЕЗДИТЕ“: Ќе ви застане здивот, погледнете како танцува една од најсензуалните жени во светот

Еспресо
Италијанската глумица се појави и танцуваше на популарното шоу „Танц со ѕвездите“, во италијанското издание кое се емитува на Раи 1. Актерката имала задача во текот на...