25.8 C
Скопје
13:51 - 25 мај, 2024

Ознака : тамара родевска

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Среќен роденден Тамара Тодевска: Честитки до пејачката пристигнуваат од сите страни

М.Р.
Една од нашите најпознати пејачки Тамара Тодевска денес го слави својот 37-ми роденден. Додека ги чекаме фотографиите од роденденската прослава инстаграм – профилот на пејачката...