19.9 C
Скопје
17:54 - 18 мај, 2022

Ознака : свети василиј

Лајфстајл Секојдневие Слајдер

ВЕЧЕРВА НА ПОЛНОЌ, НА 13-ти ЈАНУАРИ ЗАМИСЛЕТЕ СИ ЖЕЛБА: Сè што ќе посакате, непогрешливо се остварува!

Еспресо
Вечерва, на вечерта на Свети Василиј Велики, замислете желба – време е за чуда! Вечерва, во ноќта на Свети Василиј Велики, ја славиме православната Нова година. Бидете сигурни...