Ознака : сосетка

Балкан Сцена

Сосетката на Брена раскажа како пејачката со нож упаднала во нивната куќа!

Васко Спасоски
Лепа Брена (59) е омилена во населбата во Белград каде што живее со своето семејство, а овојпат нејзините соседи открија интересни детали кои ја изненадија...