Ознака : смртни закани

Лајфстајл Сцена

Луна Џогани добива застрашувачки закани: „Би ти пукал во нозете!“

Igor
Победничката на реалното шоу „Задруга“ по излегувањето од болница на своите фанови им се обратила на Инстаграм. Меѓуоа меѓу оние кои го гледале нејзиното вклучување...