Ознака : Симон Коруноски

Uncategorized

Симон Коруноски објави видео за новата песна „Дел од мене“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачот Симеон Коруноски објави Lyric Video за песната „Дел од мене“, со која на овогодинешниот „Охрид Фест“ се пласираше на Интернационалната вечер и доби награда...