17.8 C
Скопје
06:10 - 13 јуни, 2024

Ознака : шарен

Дестинации и Дегустации

Превкусен мек шарен ролат: Ултрабрз десерт! (РЕЦЕПТ)

Еспресо
Освен што изгледа убаво, овој ролат ќе ве освои и со својот вкус… Потребно ви е: 4 јајца, 80 гр брашно, малку прашок за печиво,...