Ознака : семејството адамс

Сцена

Шарлиз Терон: Комбинација со плисирано здолниште која многу жени би ја прескокнале (ФОТО)

Igor
Шарлиз Терон беше главна ѕвезда на црвениот тепих (која во оваа прилика беше виолетов), на премиерата на анимираниот филм „Семејството Адамс“, која се одржа во...