24.8 C
Скопје
14:37 - 30 мај, 2024

Ознака : самица

UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цеца проговори за затворските денови: „Бев во самица, смрзната, гладна, а потоа дојде најтешкиот момент кој ме скрши“

Еспресо
Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ преживеала многу тешки денови кои не сака да ги памети и за кои денес не сака да зборува. Покрај смртта на...