Ознака : Сабрина Тубиќ

Лајфстајл Сцена

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor
Босанската Јутјуберка и блогерка Сабрина Тубиќ, кои многумина ја споредуваат со старлетата Ким Кардашијан, нарачала венчаници од еден кинески сајт, чија цена се движела од...