Ознака : Розе Танеска

Uncategorized

Скоро никогаш не ја покажува во јавност: Ова е сопругата на Ѓоко Танески (ФОТО)

Слободен печат
Популарниот пејач Ѓоко Танески важи за човек кој никогаш кариерата не ја градеше со помош на скандали, трачеви или лично тој да прераскажува детали од...