Ознака : пита. шунка

Гастро марифети

Лесна пита од леб, сирење и шунка (РЕЦЕПТ)

Igor
Едноставен рецепт кој не одзема многу време и можете да го подготвувате за појадок или за вечера. Потребни состојки: 10 јајца 350 мл млеко 2...