22.8 C
Скопје
17:15 - 30 мај, 2024

Ознака : ново издание

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЕспресоПатувањаСлајдер

Ново издание на туристички водич за Македонија каде раскажувањето е со љубов

еспресо
Издавачката куќа „Љубовта е петтиот елемент“ објави дополнето реиздание на туристичкиот водич „Guide Book Macedonia“ на англиски јазик. Материјалот што е содржан во водичот е...