21.8 C
Скопје
18:02 - 30 мај, 2024

Ознака : монструозен

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Детали за монструозното злосторство во Србија: Жена цела ноќ ја режел со нож, па потоа ја силувал

Еспресо
Мажот Љуба Н.(32) е уапсен поради сомнение дека на 16 март во село Радоево кај Зрењанин, Србија, провалил во куќата на соседката (68), која најпрвин...