Ознака : Мис на Балкан

Uncategorized

Нашата Кристина Димитријевска е најубавата девојка на Балканот (ФОТО)

Васко Спасоски
Вчеравечер во познат хотел во српската престолнина се одржа официјалниот избор за „Мис на Балканот“ за 2019 година. Победничка е нашата Кристина Димитријевска (23) од...