Ознака : Милица Кон

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

ВИДЕО: Српската водителка открила како таа и сопругот се заразиле со Корона: Немој да бидете глупи како мене!

Васко Спасоски
Српската водителка на пријателите на социјалните мрежи им соопштила дека е позитивна на Ковид – 19, но и дека знае кога се заразиле таа и...