18.8 C
Скопје
15:18 - 3 март, 2024

Ознака : Марко Кон

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ВИДЕО: Српската водителка открила како таа и сопругот се заразиле со Корона: Немој да бидете глупи како мене!

Васко Спасоски
Српската водителка на пријателите на социјалните мрежи им соопштила дека е позитивна на Ковид – 19, но и дека знае кога се заразиле таа и...