36.8 C
Скопје
18:13 - 19 јули, 2024

Ознака : „Место под сонцето“

ЕспресоСлајдер

Водителот Џони Ирвин им го скрши срцето на Британците – неговата Џесика, близнаците и синот Рекс ќе останат сами

Еспресо
Водителот на популарната емисија „Место под сонцето“, Џони Ирвин (48) објави дека води тешка битка со ракот во терминална фаза. Тој вели дека според лекарите,...