Ознака : меријем

Сцена

Го смени личниот опис со пластични операции! Познатата „султанка“ повторно направи БОМБАСТИЧНА промена (ФОТО)

Igor
Германската актерка со турско потекло, која се прослави со улогата на султанката Хурем во 2011 година, скоро потполно го смени својот личен опис. View this...