1.8 C
Скопје
03:38 - 21 февруари, 2024

Ознака : мартин костовски

ЕспресоСлајдер

(Видео) Мицкоски го мaнипулира народот, иницијативата е неуставна- пратеникот Костовски за референдумот

Еспресо
Мицкоски и неговите пратеници не гласаа против Договорот за добрососедство со Бугарија, не ги удостоија граѓаните ниту со расправа во Собранието. Сега, пет години подоцна...