Ознака : марио дедивановиќ

Лајфстајл Сцена

Мејкап артистот на Ким Кардашијан, Марио Дедивановиќ јавно призна дека е хомосексуалец

Igor
Марио Дедивановиќ за својата работа доби награда за најдобар уметник помеѓу инфлуенсерите, а во својот говор се отвори и прв пат призна дека е хомосексуалец....