17.8 C
Скопје
04:43 - 20 мај, 2024

Ознака : Марија Егеља

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски
Марија Егеља е вистински рај за очи секогаш кога ќе се појави на тв-екраните да презентира временска прогноза или пак како водителка во „Жикина шареница“...