Ознака : мамурлакот

Здрави навики

Напиток кој ќе ве спаси од мамурлакот – Подгответе го веднаш сами!

Еспресо
Главоболка, гадење, нагон за повраќање, вртоглавица, сува уста, исцрпеност, мачнина… Ова се чести последици по новогодишното славење. За среќа, постои домашен лек кој многу може...