24.8 C
Скопје
13:06 - 25 мај, 2024

Ознака : мамин син

СценаХороскоп

РАЗГАЛЕНИ: Три хороскопски знаци кои важат за мамини синови

Igor
Според астрологијата, одредени карактеристики на хороскопскиот знак може да бидат различни во зависност од тоа дали претставникот е маж или жена. Овој забавен хороскоп на...