21.8 C
Скопје
15:59 - 30 мај, 2024

Ознака : малверзации

БалканСлајдерСцена

Аца Лукас удри по малверзациите во „Ѕвездите на Гранд“, Саша Поповиќ жестоко му одговори: „Лаже поради сопствен интерес!“

Еспресо
Познатиот продуцент Саша Мирковиќ и балканската ѕвезда Аца Лукас се огласија на своите профили на Инстаграм по исповедта на натпреварувачот на „Ѕвезде Гранда“ Душан Вукадиновиќ,...