16.8 C
Скопје
07:54 - 22 мај, 2024

Ознака : Малеска-Сачмароска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

Малеска-Сачмароска: Во услови на криза мора да се унапредат женските бизниси преку дигитални технологии

Еспресо
Пандемијата на коронавирус не е само здравствена криза, туку е и социјална и економска криза, со пошироки реперкусии, кои потешко ги погодуваат жените отколку мажите,...