25.8 C
Скопје
13:31 - 25 мај, 2024

Ознака : љуба перуќица

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Поранешниот на Пријовиќ ги отвори вратите на својот ултра-луксузен дом: Синот на Љуба Перуќица ужива како султан

Еспресо
Популарниот пејач Љуба Перуќица, кој е познат и како поранешно момче на моментно најголемата регионална ѕвезда Александра Пријовиќ, ги отвори вратите на својот дом и...