10.8 C
Скопје
03:20 - 24 мај, 2024

Ознака : лиза мари

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Пред Моника Белучи, уште една убавица беше муза на Тим Бартон: Лиза Мари, најголемата љубов на ексцентричниот режисер

Еспресо
Романсата на италијанската убавица, глумицата Моника Белучи и ексцентричниот американски режисер Тим Бартон одекна овие денови низ светот. Знаејќи речиси се за миленичката на филмските...
СветСлајдерСцена

(Видео) Два дена пред смртта Лиза Мари Присли се расплака на Златен глобус: „Ви благодарам што ги отворивте вашите срца и што ги споделивте спомените“

Еспресо
Само два дена пред ненадејната смрт, ќерката на легендарниот Елвис Присли, Лиза Мари Присли (54) беше на доделувањето на наградите Златен глобус и се расплака...