18.8 C
Скопје
22:44 - 19 мај, 2024

Ознака : Лил Нас Х

СветСлајдерСцена

(ФОТО) КОНТРОВЕРЗНИОТ РАПЕР ОТКРИ ДЕКА Е БРЕМЕН: Изненадување!

И. Т.
Младиот рапер Лил Нас Х на многу креативен начин ја објави веста дека неговиот деби албум „Монтеро“ ќе биде објавен на 17 септември. 22-годишниот Лил...