10.8 C
Скопје
05:30 - 23 мај, 2024

Ознака : лепа брена. драгана

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Брена, Цеца и Драгана заедно: Вака порано се дружеле кралиците на турбо-фолкот (ВИДЕО)

Еспресо
Лепа Брена, Драгана Мирковиќ и Светлана Ражнатовиќ некогаш биле во добри односи, а сега се појави снимка која го докажува тоа. Популарните пејачки сега не...