10.8 C
Скопје
04:49 - 23 мај, 2024

Ознака : леден хотел

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО+ФОТО) ПРВО КУРС, ПОСЛЕ КЛУЧ: Вака изгледа новиот апартман во ледениот хотел во Шведска

Еспресо
Еден од најстудените хотели во светот, „Icehotel“ во Шведска кој се наоѓа на 200 километри северно од Арктичкиот круг во Јукасјарви, неодамна претстави нов апартман,...