18.8 C
Скопје
20:04 - 5 октомври, 2022

Ознака : лапсуз

Свет Слајдер Сцена

(Видео) Џонсон малку ги помеша лонците: Ти благодарам Путин за твоето инспиративно лидерство!

Еспресо
Меѓународната заедница за миг беше шокирана од изјавата на поранешниот премиер на Велика Британија, Борис Џонсон. Поранешниот премиер на Велика Британија Борис Џонсон во обраќање...