9.8 C
Скопје
02:38 - 15 април, 2024

Ознака : кисели краставички

Дестинации и Дегустации

Пченкарна проја со кисели краставички (РЕЦЕПТ)

Igor
Состојки: 3 јајца 200 мл јогурт 100 гр брашно 100 гр пченкарно брашно 100 гр палента 100 гр шунка 100 гр сирење 4 кисели краставици...