04:00 - 23 јуни, 2024

Ознака : кирстен данс

Сцена

Едноставна како Џесика Алба или бохо стил како Кирстен Данс? Што ќе одберете од црвениот тепих во Лос Анџелес? (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Многу познати личности се собраа во музејот „Гети“ во Лос Анџелес за да присуствуваат на доделувањето на наградите InStyle. Со своето присуство свеченоста ја разубавеа...